The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 795 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 795 errorHandler->error

Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projelerin Başarılı Yeni Yüzü: Kamuran Akbay
02-14-2022, 05:54 PM
Yaptığı başarılı  çalışmalar ve yardımları ile adını duyuran Kamuran Akbay, Ağrı’da 30 Nisan 1981 senesi doğumlu İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesinde Mimarlık fakültesinden mezun oldu. 20 yıldır inşaat ile uğraşmakta olan Akbay’ın adı son zamanlarda Tuzla’da duyulmaya başlandı. Aynı zamanda evli ve üç çocuk babasıdır.
Projelerini başarılı ve devamlı bir şekilde sürdürdüğünü anlatan ve işini severek yapan Kamuran Akbay , amaçsızca bir şekilde adını kötüye çıkarmaya çalışan kişiler için de bir takım önlemlerinin olduğunu, yapılan haberlerin asılsız olduğu hakkında açıklama yaptı.
Bir dönem herkes için inşaat sektörünün zorlayıcı zamanlardan geçtiğini fakat ortaya çıkmış olan ufak sorunları ciddiye alıp üzerinde durduğunu, ortaya çıkan sorunları yardım alarak dikkatle çözdüğünü ve İstanbul ilinde başarıyla tamamlamış olduğu projeleri karalamaya çalışan kişiler ve topluluklar olduğunu, ancak sevenleri ve arkasında duran destekçilerinden güç aldığını ve onların destekleri sayesinde yeni projelere adım atacağı hakkında açıklamalar yaptı ve onlara teşekkürlerini iletti.
Kamuran Akbay’ın Yardımı
Geçmiş günlerde Kamuran Akbay Gebze Eyüp Caminin ve Kuran Kursunun yapımında üç milyon TL katkıda bulundu.  Kuran kursunun inşaatı bittiğinde öğrencilerin Hafızlık eğitimine başladığı açıklandı ve Kamuran Akbay cami halkı tarafından büyük tebrikler aldı.
Birçok kişinin saygısını kazanmış başarılı iş adamı Kamuran Akbay inşaat ve hayata geçireceği yeni projeleri ve yardımları ile tekrar gündeme gelecek gibi duruyor.

Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 

Messages In This Thread
Projelerin Başarılı Yeni Yüzü: Kamuran Akbay - Tanitim4 - 02-14-2022 05:54 PM

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)